Drzwi

Potrzebujesz nowych drzwi, które będą pasować do nietypowych wymiarów framugi i chcesz je mieć teraz, nie za tydzień czy miesiąc. Chcesz drzwi, które ochronią cię przed pożarem i jednocześnie będą odpowiednio prezentować się z zewnątrz. Ekipa Ekspresokna ci to zapewni. Zrobimy twoje drzwi w 48 godzin, a w szczególnych wypadkach – nawet skrócimy ten czas. Pomożemy w wyborze najbezpieczniejszych materiałów, projekcie i wybraniu najlepszych drzwi i polecimy zaprzyjaźnioną ekipę fachowców, którzy je zamontują.

Nasze produkty są bezpieczne. Posiadamy niezbędne atesty i certyfikaty, korzystamy tylko z produktów spełniających najsurowsze europejskie standardy jakości. Robimy drzwi aluminiowe ciepłe i zimne oraz drzwi przeciwpożarowe. Nasze wyroby mają najwyższą izolacyjność akustyczną.

Jeszcze nigdy wcześniej nikt nie oferował tak szybkiego wykonania tak dobrych drzwi. 48 godzin to szybciej, niż gdybyś miał samodzielnie pojechać do marketu, przywieźć drzwi własnym samochodem, a następnie w pojedynkę przyciąć je do odpowiedniego rozmiaru. Obiecujemy, że oszczędzisz nie tylko bezcenny czas, ale i nerwy, a i efekt będzie znacznie lepszy.

Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą miłą i fachową obsługą, które pomoże Ci wybrać najlepsze drzwi. Zadzwoń i dowiedz się więcej!