Okna

Kupując okna chcesz, żeby dobrze służyły ci przez jak najdłuższy czas. Dlatego Ekspresokna oferuje okna najwyższej jakości, produkowane z nowoczesnych materiałów przez firmę z wieloletnim doświadczeniem. Gwarantujemy szybki czas wykonania zamówienia, pomoc w wyborze najlepszych okien dla Twojego domu oraz atrakcyjną cenę. Może nie jesteśmy najbardziej rozpoznawalną firmą na rynku, ale dzięki temu płacicie Państwo za okna, a nie ich nazwę. Oferujemy okna: aluminiowe, PCV, techniczne i przeciwpożarowe.

Szanujemy nasz produkt, dlatego montażem zajmie się wyspecjalizowana ekipa monterska. Gwarantujemy, że Twoje okna będą służyły Ci przez wiele długich lat.

Na naszej stronie mogą Państwo znaleźć okna we wszystkich kształtach i rozmiarach. Chcąc najlepiej odpowiadać Państwa potrzebom, w „Cenniku” zamieściliśmy prosty kalkulator cen – wystarczy wybrać odpowiedni rodzaj okna i podać jego wymiary, aby uzyskać orientacyjną cenę. Orientacyjną, ponieważ każdego klienta traktujemy indywidualnie i chętnie udzielamy rabatów tym większych, im większe jest zamówienie. Przy tych największych, jak np. cały dom jednorodzinnych, pomiar, wycena i transport (do 300 km) gratis. W naszej ofercie znajdują się również akcesoria do stolarki okiennej, parapety, uchwyty, rolety i żaluzje.
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości skontaktuj się z naszym fachowym personelem. Nie zapomnij spytać o nasz program ratalny!

Kolorystyka okien

Poniżej prezentujemy kolory, które są dostępne w ekspresowych terminach do 48 godzin.

Złoty Dąb Ciemny Dąb Orzech
Brąz czekoladowy Mahoń Jasny szary
Ciemny szary